User Points (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Totals
sv: Totalt

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: admin
sv: administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: none
sv: ingen

en: Category
sv: Kategori

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Points
sv: Poäng

en: Never
sv: Aldrig

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: Details
sv: Detaljer

en: General
sv: Allmän

en: Users
sv: Användare

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Operation
sv: Funktion

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Moderate
sv: Moderera

en: Moderated
sv: Modererad

en: Entity
sv: Objekt

en: Reference
sv: Referens

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Changed
sv: Ändrad

en: details
sv: detaljer

en: Reason
sv: Orsak

en: Display message
sv: Visningsmeddelande

en: Filter by category
sv: Filtrera per kategori

en: Number of users to display
sv: Antal användare som skall visas

en: Decline
sv: Avslå

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Admin
sv: Administrera

en: The taxonomy term ID for the term.
sv: Taxonomitermens ID

en: The taxonomy term name for the term.
sv: Taxonomitermens namn

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
sv: ID för vokabuläret som termen tillhör.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
sv: Namnet för vokabuläret som termen tillhör.

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
