User Points (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: None
ug: يوق

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت
