User Points (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Totals
ar: المجاميع

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: admin
ar: مدير

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: none
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: Users
ar: المستخدمين

en: Operation
ar: عملية

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Moderate
ar: مراقبة

en: Entity
ar: الكيان

en: Reference
ar: مرجع

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Changed
ar: تم التغير

en: details
ar: تفاصيل

en: Number of users to display
ar: عدد المستخدمين المعروضة أسمائهم

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Branding
ar: العلامة التجارية
