User Points (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: Details
ast: Detalles

en: General
ast: Xeneral

en: Users
ast: Usuarios

en: Operation
ast: Operación
