User Points (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Never
hr: Nikada

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: Users
hr: Korisnici

en: Operation
hr: Operacija

en: Messages
hr: Poruke

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Moderated
hr: Moderirano

en: details
hr: detalji

en: Number of users to display
hr: Broj korisnika za prikaz

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
