User Points (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Totals
ka: ჯამი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: admin
ka: ადმინი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Details
ka: დეტალები

en: General
ka: ზოგადი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: details
ka: დეტალები
