User Points (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
