User Points (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: None
da: Ingen

en: Timestamp
da: Tidspunkt

en: Pending
da: Løbende

en: Expired
da: Udløbet

en: details
da: detaljer

en: Number of users to display
da: Antal brugere der vises
