User Points (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: approve
af: keur goed

en: Approve
af: Keur goed

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Totals
af: Totale

en: Transactions
af: Transaksies

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Never
af: Nooit

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: Moderate
af: Modereer.

en: Moderation
af: Moderasie

en: details
af: besonderhede

en: Number of users to display
af: Aantal gebruikers om te wys
