User Points (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
