User Points (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm
