User Points (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: approve
el: έγκριση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Totals
el: Σύνολα

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Never
el: Ποτέ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: Users
el: Χρήστες

en: Expiration
el: Λήξη

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Reference
el: Αναφορά

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: details
el: λεπτομέρειες

en: Reason
el: Αιτία

en: Display message
el: Εμφάνιση μηνύματος

en: Number of users to display
el: Νούμερο χρηστών που θα εμφανίζεται

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Entity ID
el: ID οντότητας
