User Points (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: approve
eu: Onartu

en: Approve
eu: Onartu

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: admin
eu: kudeatzailea

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Points
eu: Puntuak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Details
eu: Xehetasunak

en: General
eu: Orokorra

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Approved
eu: Onartuta

en: Messages
eu: Mezuak

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Moderate
eu: Moderatu

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: userpoints
eu: erabiltzailearen puntuak

en: Users by !points
eu: Erabiltzaileak !points-en arabera

en: Entity
eu: Entitatea

en: !Points settings
eu: !Points ezarpenak

en: User's !points
eu: Erabiltzailearen !points

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: details
eu: xehetasunak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: My !points
eu: Nire !points

en: Admin
eu: Kudeatu
