User Points (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Status
he: מצב

en: approve
he: אשר

en: Approve
he: אשר

en: Totals
he: סך הכל

en: Transactions
he: פעולות

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: admin
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Points
he: נקודות

en: Never
he: אף פעם

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Users
he: חברי האתר

en: Operation
he: פעולה

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Messages
he: מסרים

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Moderated
he: מונחה

en: Entity
he: יישות

en: Reference
he: רפרנס

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Changed
he: השתנה

en: details
he: פרטים

en: All categories
he: כל הסיווגים

en: Reason
he: סיבה

en: Number of users to display
he: מספר משתמשים להצגה

en: Decline
he: דחייה

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Admin
he: מנהל

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה

en: Branding
he: מיתוג
