User Points (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: approve
hy: հաստատել

en: Approve
hy: Հաստատել

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Never
hy: Երբեք

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
