User Points (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Status
is: Staða

en: approve
is: samþykkja

en: Approve
is: Samþykkja

en: Totals
is: Samtals

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: none
is: engin

en: Category
is: Flokkur

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Never
is: Aldrei

en: Details
is: Nánar

en: General
is: Almennt

en: Users
is: Notendur

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: details
is: nánar

en: All categories
is: Allir flokkar

en: Number of users to display
is: Fjöldi notenda til að birta
