User Points (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: approve
jv: ditrima

en: Approve
jv: Sarujuk

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Details
jv: Lengkapé

en: General
jv: Umum

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi

en: details
jv: detil

en: Reason
jv: Alesan

en: Number of users to display
jv: Jumlah panganggo sing ditampilaké

en: Entity ID
jv: ID Entiti
