User Points (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: approve
kk: қабылдау

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Transactions
kk: Шарттар

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Never
kk: Ешқашан

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: Messages
kk: Хаттар

en: details
kk: мәліметтер

en: Number of users to display
kk: Көрсетілетін пайдаланушылар саны
