User Points (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
