User Points (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: approve
os: разы дæн

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
