User Points (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Never
ps: هيڅکله

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Users
ps: غړي

en: Approved
ps: منل شوي
