User Points (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: approve
te: ఆమోదించు

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Totals
te: మొత్తం

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Category
te: వర్గం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Details
te: వివరాలు

en: General
te: సాధారణ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: details
te: వివరాలు

en: All categories
te: అన్ని వర్గాలూ

en: Reason
te: కారణం

en: Number of users to display
te: చూపించాల్సిన వాడుకరుల సంఖ్య

en: Decline
te: తిరస్కరించు
