User Points (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (130 entries)

en: Status
uk: Стан

en: approve
uk: схвалити

en: Approve
uk: Схвалити

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Totals
uk: Підсумки

en: Transactions
uk: Трансакції

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: admin
uk: адміністрування

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Points
uk: Пунктів

en: Never
uk: Ніколи

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Details
uk: Подробиці

en: General
uk: Загальне

en: Users
uk: Користувачі

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Operation
uk: Дія

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Users by !points
uk: !Points у користувачів

en: No !Points earned
uk: !Points відсутні

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Entity
uk: Сутність

en: Configure userpoints moderation and branding translation
uk: Настроювання userpoints, затвердження й іменування перекладів

en: Users earn !points as they post nodes, comments, and vote on nodes
uk: Учасники заробляють !points якщо вони створюють матеріал, коментарі, і голосують за матеріал

en: !Points settings
uk: Настроювання !points

en: Admin add/delete userpoints
uk: Адміністратор додає/видаляє userpoints

en: Moderation
uk: Модерація

en: Transaction status
uk: Статус операцій

en: Select whether all !points should be approved automatically, or moderated, and require admin approval
uk: Виберіть: ""Незалежно"" усі !points схвалюються автоматично, або ""Перевірка"" і потрібно схвалення адміністратора

en: Word to use in the interface for the upper case plural word !Points
uk: Слово, яке буде використано в інтерфейсі замість слова !Points у множині з великих літер

en: Word to use in the interface for the lower case plural word !points
uk: Слово, яке буде використано в інтерфейсі замість слова !points у множині з малих літер

en: Word to use in the interface for the lower case singular word !point
uk: Слово, яке буде використано в інтерфейсі замість слова !point у однині з малих літер

en: Reference
uk: Посилання

en: Approval status
uk: Стан схвалення

en: Approval status of the transaction.
uk: Стан схвалення цієї операції.

en: Highest Users
uk: Кращі користувачі

en: !Points are visible to logged in users only
uk: !Points видимі тільки на зареєстровані в користувачів

en: All users by !points
uk: Усі користувачі !points

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Changed
uk: Змінено

en: details
uk: подробиці

en: All categories
uk: Усі категорії

en: Reason
uk: Підстава

en: Expire !points after
uk: Час життя !points

en: This setting will not take affect, date must be in the future
uk: Ця установка не дасть впливати на час життя points

en: Expire !points on this date
uk: Життя !points до цієї дати

en: Expiration entry description
uk: Витікання строку введення установки

en: Display message
uk: Перегляд повідомлень

en: Transactions per page
uk: Транзакцій на сторінку

en: Display zero !point users?
uk: Відображати користувачів з нульовим !point?

en: Users per page
uk: Користувачів на сторінку

en: When listing !points by user limit how many users are displayed on a single page
uk: При перегляді !points обмежує кількість користувачів відображених на сторінці

en: Default Category
uk: Вбудована категорія

en: No !points awaiting moderation
uk: Немає !points що очікують перевірки

en: Display all
uk: Відобразити всі

en: Filter by category
uk: Фільтр за категорією

en: Number of users to display
uk: Кількість користувачів для відображення.

en: Limit the number of users displayed to this value
uk: Обмежити кількість відображуванихх користувачів цим значенням

en: Created Userpoints vocabulary
uk: Створений словник Userpoints

en: Automatically created by the userpoints module
uk: Автоматично створено модулем userpoints

en: Decline
uk: Відхилити

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: My !points
uk: Мої !points

en: Moderator
uk: керівник

en: Admin
uk: Адмін

en: User was awarded !points
uk: Користувач набрав !points

en: Word to use in the interface for the upper case singular word !Point
uk: Слово, яке буде використано в інтерфейсі замість слова !Point у однині з великих літер

en: Transaction stamping
uk: Привязування до часу

en: Always use system time
uk: Завжди використовувати системний час

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Branding
uk: Брендування

en: The name of the user who should gain or lose !points.
uk: Ім'я користувача, що має отримати чи втратити !points.

en: The number of !points to add or subtract.  For example, enter %positive to add !points or %negative to deduct !points.
uk: Кількість !points для додавання або віднімання. Наприклад, введіть %positive для додавання !points або %negative для вирахування !points.

en: Specified user does not exist.
uk: Зазначеного користувача не існує.

en: Amount of !points must be a positive or negative number.
uk: Кількість !points має бути додатнім або від'ємним числом.

en: Reason: !reason
uk: Підстава: !reason

en: Core !points settings
uk: Основні налаштування !points

en: When !points expire, you may include a description that explains to the user why his !points balance has changed. You may include the following variables in your description:
uk: Коли час дії !points минув, ви можете додати роз'яснення для користувачів чому баланс їх !points змінився. У повідомленні ви можете використовувати наступні змінні:

en: !points = Brand name used for points (lowercase, plural)
                             <br />!point = Brand name used for point (lowercase, singular)
                             <br />!Points = Brand name used for Points (capitalized, plural)
                             <br />!Point = Brand name used for Point (capitalized, singular)
                             <br />!operation = Operation that granted the original points transaction
                             <br />!description = Description of the original points transaction
                             <br />!txn_id = Transaction ID for the original points transaction
                             <br />!date = Date and time of the original points transaction
uk: !points = Найменування, використовуване для балів за замовчуванням (нижній регістр, множина)
                        <br />!point = Найменування, використовуване для балів (нижній регістр, однина) 
                        <br />!Points = Найменування, використовуване для Балів (з великої літери, множина) 
                        <br />!Point = Найменування, використовуване для Балла (з великої літери, однина) 
                        <br />!operation = Дія, що послужила причиною операції з балами
                        <br />!description = Опис операції з балами 
                        <br />!txn_id = ID операції з балами
                        <br />!date = Дата і час операції з балами

en: Limits the number of transactions displayed per page.
uk: Обмеження кількості операцій, відображуваних на сторінці.

en: Total !points in all categories
uk: Всього !points у всіх категоріях

en: Word to use for the general category
uk: Назва для загальної категорії

en: Additional !points settings
uk: Розширені налаштування !points

en: !Points for @username
uk: !Points для користувача @username

en: Total !points
uk: Загалом !points

en: Approved !points
uk: Підтверджено !points

en: Pending !points
uk: Очікують !points

en: Not expired
uk: Термін дії не вичерпано

en: Total (all categories): @points
uk: Всього (усі категорії): @points

en: View !points transactions
uk: Переглянути операції з !points

en: Add or deduct !points
uk: Додати або відняти !points

en: Unknown category
uk: Невідома категорія

en: List transactions
uk: Перелічити трансакції

en: Linked entity
uk: Пов'язана сутність

en: Internal reference
uk: Внутрішнє посилання

en: Truncation length for the "Reason" column in transaction listings
uk: Обмежує довжину тексту в полі "Підстава" списку операцій

en: Edit !points transaction
uk: Редагувати трансакцію !points

en: Add !points
uk: Додати !points

en: !Points in category %category
uk: !Points в категорії %category

en: Sort field
uk: Поле впорядкування
