User Points (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Entity
az: Entiti

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: The taxonomy term ID for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini ID.

en: The taxonomy term name for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini adı.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
az: Termin aid olduğu lüğətin adı.
