User Points (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (33 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Totals
gu: કુલ

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Details
gu: વિગતો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
