User Points (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
