User Points (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Totals
ur: کل

en: Transactions
ur: لین دین

en: List
ur: فہرست

en: admin
ur: منتظم

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
