Userpoints Invite (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Category
uk: Категорія

en: !Points for invite (requires the invite module)
uk: !Points за запрошення ( потрібний модуль Запрошень - invite)

en: !Points for inviting a user
uk: !Points за запрошення користувача

en: !Points awarded to inviter when invited user registers
uk: !Points, які одержить той, хто запросив користувача, якщо запрошений зареєструвався

en: !Points awarded to invitee when invited user registers
uk: !Points, які одержить той, кого запросили, після реєстрації

en: Userpoints Invite
uk: Бали за запрошення
