User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Enabled by default
ca: Habilitat de forma predeterminada

en: Track page visits
ca: Segueix les visites de la pàgina

en: All content
ca: Tot el contingut
