User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Track page visits
cy: Dilyn ymweliadau tudalen
