User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Track page visits
dz: གླུ་རིམ་ཤོག་ལེབ་བལྟ་སྤྱོད་བལྟ་སྤྱོད་འབདཝ་ཨིན་
