User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Track page visits
eo: Ŝanĝospuri paĝajn vizitojn
