User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: Comments
ja: コメント

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Track page visits
ja: ページアクセスの軌跡
