User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Enabled by default
lv: Iespējots pēc noklusējuma

en: Track page visits
lv: Sekot lapu apmeklējumiem
