User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: content
uk: матеріал

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Enabled by default
uk: Дозволити стандартно

en: Track page visits
uk: Відстежити перегляд сторінок
