User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Track page visits
bg: Проследява посещенията на определени страници
