User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: content
cs: obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: Track page visits
cs: Sledovat návštěvy stránek

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Added %title.
cs: Přidáno %title

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: A user visited %title.
cs: Uživatel navštívil %title.
