User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Enabled by default
el: Ενεργοποιημένο από προεπιλογή

en: Track page visits
el: Παρακολούθηση επισκέψεων σελίδων

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο
