User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Track page visits
et: Jälgi lehe külastusi

en: All content
et: Kõik sisu

en: Content revisions
et: Sisu redaktsioonid
