User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Track page visits
gu: મુલાકાત લીધેલા પૃષ્ઠો ની યાદિ
