User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Track page visits
hr: Prati posjete
