User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Track page visits
kk: Бетке келушілерді бақылау
