User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Track page visits
lt: Sekti puslapio aplankymus

en: All content
lt: Visas turinys
