User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Track page visits
nn: Spor sidevisningar
