User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Enabled by default
oc: Activat per defaut

en: Track page visits
oc: Seguir las visitas de las paginas

en: Content revisions
oc: Revisions de contengut
