User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: content
sv: innehåll

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Enabled by default
sv: Aktiverad som standard

en: Track page visits
sv: Spåra sidbesök

en: All content
sv: Allt innehåll

en: Content revisions
sv: Versioner av innehåll
