User points Nodes and Comments (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Track page visits
ta: பக்க பார்வைகளை பின்தொடர்

en: All content
ta: அனைத்து உள்ளடக்கத்தை
