User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Track page visits
be: Адсочваць наведванні старонкі
