User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Enabled by default
bo: སྔར་ཡོད་དུ་ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Track page visits
bo: དྲ་ངོས་ལྟ་ཀློག་ལ་རྗེས་འདེད

en: Content revisions
bo: ནང་དོན་གྱི་བསྒྱུར་བཅོས
