User points Nodes and Comments (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: content
da: indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Enabled by default
da: Aktiveret som standard

en: Track page visits
da: Følg sidebesøg

en: All content
da: Alt indhold

en: Content revisions
da: Indholdsversioner
